Prodipe Black (Pro 3000B)
Item No. : 160214
| Type : | Closed |
| Frequency response : | 15 - 22000 Hz |
| Color : | Black |
Product variations
The specialist's opinion
With the Prodipe Pro 3000B Black headphones, whether you are a musician or a listener, you will enjoy professional listening at an affordable price.
Specification
| Générale | |
|---|---|
| Type : | Closed |
| Frequency response : | 15 - 22000 Hz |
| Impedance : | 32 Ohm |
| Adaptor : | Yes |
| Color : | Black |
| Dimensions and weight | |
| Cable length : | 3 m |
| Replaceable cable : | No |
| Miscellaneous | |
| Manufacture : | Chine |

Our specialists at your service
Headphones





