Yamaha THR10 II
Item No. : 184150
| Type : | Digital Modeling |
Boullard Price:
399.–The specialist's opinion
The new THR-IIs offer a Bluetooth connection for playing audio playbacks and controlling your settings from the “THR Remote” application.
Specification
| Générale | |
|---|---|
| Series : | THR |
| Channels : | Un canal |
| Type : | Digital Modeling |
| Entrées : | Input : 1/4 |
| Sorties : | Headphones |
| SEND / RETURN Effects Loop : | No |
| Finishing : | Vintage White |
| Dimensions and weight | |
| Length : | 140 mm |
| Width : | 368 mm |
| Height : | 183 mm |
| Weights : | 3 Kg |
| Miscellaneous | |
| Voltage : | 230V EUR |
| Manufacture : | Chine |

Our specialists at your service
Guitar Amps



