Roland CB-GO61KP Keyboard Bag for GO-61K AND GO-61P
Item No. : 194662
| Compatible with : | 61 touches |
| Color : | Black |
The specialist's opinion
Transport bag for 61 keys GO-Keyboard.
Flexible, elegant, protective practice to take your 61-key GO-Keyboard for a ride
Specification
| Générale | |
|---|---|
| Compatible with : | 61 touches |
| Material : | black nylon, lined with red felt |
| Number of pockets : | 1 |
| Dimensions and weight | |
| Length : | 90 cm |
| Width : | 31 cm |
| Générale | |
| Casters : | No |
| Color : | Black |
| Dimensions and weight | |
| Height : | 9.5 cm |
| Weights : | 1 kg |

Our specialists at your service
Pianos / Synthesizers




