Audiophony iLINEspace60 60 cm extension for iLINE83B with stackable connector
Item No. : 176202
| Maximum power : | NC |
| Color : | Black |
Boullard Price:
97.20The specialist's opinion
The Audiophony iLINE series is an array-type sound system that allows you to create your system by drawing from the wide choice of different elements.
It is an ideal system for providers who want to adjust the system to the customer's request.
Specification
| Générale | |
|---|---|
| Type : | Array system |
| Maximum power : | NC |
| Connectors : | Connector socket with 6.35 mm jack |
| Dimensions and weight | |
| Length : | 14.85 cm |
| Width : | 11 cm |
| Height : | 67.95 cm |
| Weights : | 2.8 kg |
| Finishing | |
| Color : | Black |
| Miscellaneous | |
| Manufacture : | Chine |

Our specialists at your service
Sound speakers









