Sennheiser HD 200 Pro
Item No. : 174843
| Type : | Closed |
| Frequency response : | 20 -20000 Hz |
| Color : | Black |
Boullard Price:
72.–The specialist's opinion
The "Studio" sound to your home for an affordable price.
The Sennheiser HD-200 PRO headphones will amaze you with the power of sound it provides as well as its ability to isolate you from outside noise.
Specification
| Générale | |
|---|---|
| Type : | Closed |
| Frequency response : | 20 -20000 Hz |
| Impedance : | 32 Ohm |
| Adaptor : | Yes |
| Color : | Black |
| Dimensions and weight | |
| Cable length : | 2 m |
| Replaceable cable : | No |
| Weights : | 184 g |
| Miscellaneous | |
| Manufacture : | Germany |

Our specialists at your service
Headphones







