Jahn Pianoteile L3455 Boogie II Matt black
Item No. : 145477
| Type : | Boogie |
| Nombre de LED : | without bulb |
| Foot diameter : | 126 mm |
Boullard Price:
299.–Product variations
The specialist's opinion
The Jahn Pianoteile L3455 Boogie Matte Black Lamp is attractive and versatile.
It also takes up little space and is particularly stable.
The light of the Boogie matte black lamp benefits from a great diffusion.
This piano lamp is suitable for both classical piano and all keyboard instruments.
Specification
| Générale | |
|---|---|
| Type : | Boogie |
| Format : | Curve |
| Nombre de LED : | without bulb |
| Dimensions and weight | |
| Height : | 400 mm |
| Générale | |
| Color : | Matte black |
| Accessories | |
| Adapter included : | Yes |
| Dimensions and weight | |
| Foot diameter : | 126 mm |
| Reflector : | 292 mm |
| Max Height : | 400 mm |

Our specialists at your service
Acoustic Pianos








